Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Alüminyum Giyotin
Alüminyum Giyotin Nerede Kullanılır
Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri

Alüminyum Giyotin

Alüminyum giyotin sistemi, yaşam alanlarına yenilik katan son teknolojik uygulamalardır. Görünüm bakımından estetik şıklık katmasının yanı sıra işlevsellik bakımından da büyük kolaylık sunar. Hem teknolojik hem başarılı sistemler olarak bilinir. Tüketicilerin yaşam alanlarına başarılı yenilikler sunan giyotin sistemi klasik alüminyum sistemlerinden oldukça farklıdır. Çünkü havalandırma mekanizmaları sayesinde ortamın her zaman havadar olmasını sağlarlar. Güvenlik özellikleriyle de kişilere konfor sunar.

Alüminyum Giyotin Nerelerde Kullanılır?

Alüminyum giyotin diğer ekipmanlara göre farklı olsa da kullanım açısından geniş yelpazeye sahiptir. Bu sistemin kullanım alanlarını aşağıda alt başlıklar halinde görebilirsiniz.

Giyotin Pencere Sistemi

Giyotin sistem denince pencereler ilk akla gelen alanlardır. Evlerde, işyerlerinde ve büyük yapılarda tercih edilen bu sistem kullanışlılık bakımından rahatlık sunar. Çocukların bulunduğu ortamlarda düşme tehlikesini ortadan kaldırdığı için ailelere konfor verir. Hem temizliği hem kullanımı çok basit olduğundan ve ortamın hem açık hem kapalı olarak kullanılmasını sağladığından ötürü kullanıcıların tercih sebebidir.

Giyotin Kapı Sistemi

Alüminyum giyotin kullanılarak oluşturulabilecek yapılardan biri de kapılardır. Uzun süre dayanıklı, fonksiyonel ve ortama şıklık katan giyotin kapıları tercih ederek ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Nitelikli çözüm sunmasının yanı sıra beklentinizi maksimum seviyede karşılayacaktır.

Giyotin Cam Balkon Sistemi

Cam balkon yaptırmak isteyen kişilere en nitelikli çözümü giyotin cam balkon verir. Kaliteli ve kullanışlı yapısı ile bu sistemler yaşam alanlarına farklılık katar. Beklentinize karşılık en iyi görsel ve fonksiyon anlamında çözüm bulmak istiyorsanız Öztürk Dizayn ile iletişime geçebilirsiniz. Size en iyi sonuçları sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Giyotin fiyatları ve kullanımı hakkında kapsamlı bilgi edinmek istiyorsanız firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsiniz.