Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Alüminyum Kapı
Alüminyum Kapı Sistemleri - Öztürk Dizayn2
Alüminyum Kapı Sistemleri - Öztürk Dizayn3

Alüminyum Kapı

Alüminyum kapı, ısı ve ses geçirgenliği bakımından ve rüzgara karşı dayanıklı olduğundan ötürü çok sık tercih edilir. Dış cepheye açılan uygulamalarda daha sık tercih edilir. Isı yalıtımlı, ısı yalıtımsız, normal açılım, çift açılım, pivot açılım, gizli menteşeli, iç ve dışa açılma gibi nitelikleri ile firmamız tarafından alüminyum kapı sunulmaktadır. Alüminyum, her iklim koşuluna elverişli bir malzemedir. Uzun sürede arıza oluşturmaması ve dayanıklı olması sebebi ile kapı tercihi yaparken kullanıcılar genelde alüminyum tercih ederler.

Yukarıda belirttiğimiz özellikler kapsamında apartman kapılarında da alüminyum tercih edilir. Dükkan kapısı olarak da alüminyum kullanılabilir. Dekoratif amaç ile kapıların yüzeyi istenildiği şekilde tasarlanabilir. Farklı renk seçeneği ve desen arasından tercihinize uygun olanını seçebilirsiniz. Alüminyum kapı çeşitleri kolayca kişiselleştirilebildiği için kullanıcılara büyük avantaj sunar.

Alüminyum Kapı Özellikleri Nelerdir?

Alüminyum kapı nitelikleri yukarıda bahsettiğimiz şekildedir. Diğer kapı türlerine göre bir tık pahalı olsa da çok daha uzun vadeli kullanılabilir. Ürünler oksitlenme yapmadığı için rutubete karşı da dirayet gösterir. Kansorejen madde barındırmadıkları için de son derece sağlığa faydalıdır. Hafif ve esnek malzemeden üretildikleri için rahatça kullanılabilir. Isı ve ses yalıtım bakımından maksimum verim sağlar. 0 geri dönüşüm ile tasarlanır. Bu özelliklere sahip bir alüminyum kapı istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Alüminyum Kapı Kullanım Alanları

Sağlıklı ve dayanıklı yapısı ile alüminyum kapı pek çok alanda kullanıma uygundur. Dükkanlarda, evlerde ve tüm yaşam alanlarında rahatlıkla tercih edilebilir. Diğer uygulama alanları arasında kış bahçesi, bahçe kapısı, apartman kapısı, sürme kapı, kasalı cam kapı, yangın merdiven kapıları, şifreli giriş kapıları, cam ofis bölme sistemi, katlanır ve sürmeli kapılar alüminyum kapıların kullanım alanına örnek olarak gösterilebilir. İstenen ölçülerde dekoratif tasarımlar doğrultusunda alüminyum kapı kullanılabilir.

Alüminyum Kapı Ücretleri

Alüminyum kapı ücretleri kapının boyuna, özelliklerine ve tasarımına göre farklılık gösterir. Zevkinize uygun tasarımlarda ve uygun maliyetlerde firmamızdan alüminyum kapı siparişi oluşturabilirsiniz. Kapılarımız hakkında detaylı görüşme için WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.