Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Alüminyum Ofis Bölme
Ofis Bölge - Öztürk Dizayn2
Ofis Bölge - Öztürk Dizayn3

Alüminyum Ofis Bölme

Alüminyum ofis bölme sistemleri ısıya ve yangına karşı dayanıklı ve ince elektrostatik boyalı malzemeler kullanılarak kalıp şekline getirilen alüminyum ham madde kullanılmış eloksal renkteki ofis bölme sistemlerine verilen isimdir. Alüminyum ofis bölme sistemleri çoğunlukla ofislerde oda bölme ya da yeni bir ofis tasarımı yapmak için tercih edilir.

Alüminyum ofis bölme sistemleri %100 alüminyum malzemeden imal edilir. Bu bölme sistemlerinde dilediğiniz renkleri tercih edebilirsiniz. Firma olarak isteklerinize uygun ofis bölme modellerini imal ederiz. Alüminyum ofis bölme sistemlerimiz yüksek ses emici özelliği ile dikkat çeker. Söküp tekrar rahatlıkla montaj yapılabilir. Yangın ve ısıya karşı dayanıklıdır. Yapılara uygun olarak standart şekilde ya da özel olarak imalatını gerçekleştiririz.

Alüminyum Ofis Bölme Özellikleri

Alüminyum ofis bölme özellikleri oldukça fazladır. Bu sistemlere kapı ya da cam kapı montajı yapabiliriz. Bu sistemlerin en önemli özellikleri arasında yüksek ses ve ısı yalıtımı yer alır. Yaklaşık olarak 500 Hz 42 dB kadar ses yalıtımı sağlama özelliği bulunur. Alüminyum ofis bölme tasarımlarımızı deneyimli personellerimiz ile gerçekleştiririz. Öncelikle ofis bölmelerin ölçülerinin alınma işlemi gerçekleştirilir. Sonrasında ise kargas kurulumu gerçekleştirilir.

Kargas kurulumları yatay camlı bölme ya da tam camlı bölme duvar olarak yapabiliriz. Alüminyum ofis bölme kargasının bitmesinin ardından çift taraflı olarak giydirme işlemlerini gerçekleştiririz. Ahşap ve cam panellerin tamamlanmasının ardından kapakları çakarak teslim ederiz. Daha fazla ses yalıtımı istiyorsanız içerisine kaya yünü veya cam yünü montajı da yapabiliriz.

Alüminyum Ofis Bölme Nasıl Yapılır?

Çağdaş, yenilikçi ve modern ofislerde alüminyum ofis bölmeler sıklıkla kullanılır. Firma olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile cam bölme tasarımlarını gerçekleştiririz. Firma olarak ürünlerimizi her zaman insana, çevreye ve doğaya zararsız ürünlerden imal ederiz.

Bazen ofislerde dekor değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Şık dekoratif bölme duvar ile hoş bir tasarım elde edilebilir. Cam bölmeler ile ofis alanları bölünerek bağımsız ofis görevi gören küçük ve özel alanlar oluşturulabilir. Cam bölme sayesinde bina tuğla duvarlarına gerek kalmadan değişiklik yapmak mümkün olur. Bunun için alüminyum ofis bölme hizmeti veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.