Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Alüminyum Süpürgelik
Alüminyum Süpürgelik
Alüminyum Süpürgelik Nereden Alınır

Alüminyum Süpürgelik

Alüminyum süpürgelik, duvarlar ve zemin olmak üzere iki parça halinde montaj yapılır. Bunun nedeni ise zemin ve duvar arasındaki farklılığı ortadan kaldırmaktır. Pek çok çeşitte alüminyum süpürgelik bulunmaktadır. Her biri de farklı tasarım sunar ve kalite bakımından rahatlık sağlar. Alüminyum süpürgelik ne işe yarar diye soranlara şu şekilde cevap verebiliriz;

  • Estetik olarak uygulanır. Kullanılan mekana ayrı bir şıklık katar.
  • Farklı sebeplerden ötürü oluşan boşluk ve kusurları kapatır.
  • Ortamın estetik görünümünü korumaya yardımcıdır.
  • İçerisinde yer alan kanallar neticesinde pek çok kabloyu toplar. Böylece mekana düzenli bir görünüm sunar.
  • Son derece sağlamdır, darbelere karşı dayanıklıdır.

Kaliteli Alüminyum Süpürgelik Modelleri

Öztürk Dizayn olarak pek çok farklı modelde alüminyum süpürgelik tasarımı sunmaktayız. Özellikle iç mekanda kullanılan dekorasyonlarda zemin ve duvar görünümü tamamlanır. Mermer, laminant ve duvar gibi farklı süpürgelik tasarımı mevcuttur. Bununla birlikte renk bakımından da farklı alternatif sunuyor. Alüminyum süpürgeliklerin en yaygın kullanım alanlarından biri de ofislerdir. Çünkü kabloları kapatmak amacıyla estetik görünüm sunar.

İnternet, televizyon ve elektrik kabloları alüminyum süpürgelik ile kapatılabilir. Böylece kablolara takılmadan estetik görünümü de sağlayabilirsiniz. Öztürk Dizayn olarak sunduğumuz alüminyum süpürgelik modelleri farklı yüzeylere sahiptir. Siz de firmamızdan güvenle bu ürünleri sipariş edebilirsiniz. Renk kataloğumuzdan tarzınıza uyan renkleri belirleyebilir fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.