Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Alüminyum Sürme Kapı
alüminyum Sürme Kapı Nereden Alınır
alüminyum Sürme Kapının En iyi Adresi

Alüminyum Sürme Kapı

Alüminyum sürme kapı gelişmiş teknoloji sayesinde daha da kullanılır hale gelmiş durumdadır. Bu tarz kapılar yapı alanlarında daha modern ve şık görünüm sunar. Tek başına ısı yalıtımına hiçbir faydası olmasa da termal şekilde incelenirse ısı yalıtımına büyük katkı sağlar. Günümüzde PVC sistemleri daha sık kullanılsa da alüminyum daha dayanıklı olduğu için alüminyum sürme kapılar daha çok tercih edilir. Hem temizliği hem de bakım nedeni ile alüminyum sürme kapılar kullanıcılara pek çok avantaj sunar. Alüminyum sürme kapılarda sıkışma ya da aniden kapanma gibi sorunlar da oluşmamaktadır. Ayrıca geri dönüşümü yapılabilen çevre dostu ürünlerdir.

Alüminyum Sürme Kapı Özellikleri

Alüminyum sürme kapı özellikleri de değişiklik gösterir. Alüminyum sürme kapı çoğunlukla ofis, hastane ve alışveriş merkezi gibi alanlarda kullanılır. Bazı ev ve villalarda da alüminyum sürme kapılar kullanılır. Bu kapılar tek kanatlı olabileceği gibi çift kanatlı olarak da kullanılabilir. Temizliği son derece kolaydır sadece nemli bezle de silebilirsiniz.

Alüminyum Sürme Kapı Avantajları

Alüminyum oldukça dayanıklı ve uzun yıllar boyu kullanılabilen bir materyaldir. Her türlü şartta ve hava koşulunda rahatlıkla kullanılabilir. Isı yalıtımı sayesinde bulunduğu ortama muazzam bir şekilde hava sağlayarak ideal ortam sıcaklığını korur. Dışarıdan yağmur ve soğuğu almaz bu nedenle iç ortamda rahatça vakit geçirmeyi sağlar. Pek çok farklı test aşamasından da başarılı bir şekilde geçer.

Alüminyum Sürme Kapı Fiyatları

Alüminyum sürme kapı fiyatları farklı etkenlere göre değişiklik gösterir. İstediğiniz kapının ölçüsüne göre fiyatlar değişir. İstediğiniz tarz da ücretlerde etkendir. Standart açılır kapanır kapılara nazaran daha pahalı olsa da uzun ömürlü olarak kullanılması ve dayanıklı olması nedeni ile daha avantajlıdır. Sağladığı avantajlar nedeni ile pek çok inşaat alanında kullanılır. Siz de alüminyum sürme kapı fiyatları ve modelleri hakkında net bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız Öztürk  Dizayn olarak sizlere en kaliteli biçimde %100 kalite standartlarına uygun şekilde hizmet vermekteyiz.