Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Cam Kapı
Cam Kapı Seçerken
Cam Kapı

Cam Kapı

Cam kapı, önceki yıllarda sadece ofislerde ara bölme olarak kullanılırken günümüzde kullanım alanı da yaygınlık göstermiş durumdadır. Cam kapı tasarımları şık ve modern duruşları sayesinde pek çok kullanıcıyı memnun etmeyi başarmıştır. Ahşap kapılara göre daha çekici ve estetik görünümlü olduğu için memnuniyet sunar. Öztürk Dizayn olarak yaşam alanlarınızın şekline göre kaliteli ve özel tasarımlara sahip cam kapı seçeneklerimizi tarafınıza sunmaktayız.

Cam kapı modelleri oldukça geniş yelpazede incelenir. Farklı mekanlara uyarlanabilecek cam kapı seçenekleri mevcuttur. Mutfak, salon, oturma odası ve çeşitli işletmeler için özel tasarımlara sahip cam kapı seçenekleri bulunmaktadır. Cam kapı tasarım seçimi yapılırken kapının takılacağı alan dikkate alınmalıdır. Kapınızın ölçüsüne göre ve tarzınıza uyacak modellerde sitemizden cam kapı siparişi oluşturabilirsiniz.

Sürgülü Cam Kapı Modelleri

Sürgülü cam kapı son dönemlerde en çok tercih edilen tasarımlardan biridir. Hem şık görünüm sunarlar hem de kullanışlıdır. Ön ve arkaya açılır kapıların aksine sürgülü cam kapılar daha fonksiyoneldir. Alan bakımından da sıkıntı yaşanmaz. Yerleştirildiği alanı daraltmadığı gibi estetik açıdan da göz doldurur. Bunların yanı sıra sürgülü cam kapı güneş ışığının iç tarafa daha iyi nüfus etmesini sağlar. Genelde salon ve mutfak geçişlerinde tercih edilen sürgülü cam kapılar ofislerde de olmazsa olmaz kapı seçenekleri arasında yerini alır.

Sürgülü cam kapı modellerinin yanı sıra katlanır cam kapılar da çok rağbet görmektedir. Bu modellerde genelde kapalı balkon, kış bahçesi, iç mekandan dış mekana geçerken rastlanır. Katlama özelliği bulunduğundan ötürü alanı genişletmek için birebir çözüm sunar. Beyaz, desenli ya da boyalı cam kapı tasarımları her ortamda tercih edilebilir.

Cam Kapı Fiyatları

Cam kapı fiyatları tercih edilecek kapı modeline, cam kalitesine ve kapının ölçüsüne göre belirlenmektedir. Tarafımızca mümkün olan en uygun fiyatlara sahip cam kapı modelleri sizlere sunulmaktadır. Cam kapılar kullanıldığı alana şıklık katmaları ve ergonomik yapıları sayesinde kullanıcılara pek çok avantaj sunar. Siz de firmamız ile görüşerek en uygun fiyatlara ve en yüksek kaliteye sahip çeşitli cam kapı modellerine sahip olabilirsiniz.