Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Cam Küpeşte
Cam Küpeşte Seçerken Nelere Dikkat Edilir
Cam Küpeşte Nereden Alınır

Cam Küpeşte

Cam küpeşte, konutlarda, alışveriş merkezlerinde, iş merkezlerinde ve toplu kullanımın mevcut olduğu her alanda rahatça kullanılabilir. Hem şık hem modern hem de temizlik açısından kolay olması bu sistemin daha kullanılır hale gelmesinde büyük rol oynar. Sağlamlık kadar estetik duruşa da önem veriyorsanız cam küpeşte kullanabilirsiniz. Pek çok alanda cam küpeşteye rastlamak mümkündür. Özellikle alışveriş merkezlerinin kat aralarında güvenliği sağlamak adına bu sistemler tercih edilir. Aynı şekilde seyir tepelerde de güvenliği sağlamak amacıyla  cam küpeşte kullanılır.

Cam Küpeşte Modelleri

Cam küpeşte günümüzde korkuluk görevi ile üretilir. Alüminyum ve ahşap korkulukların yanı sıra küpeşte çok modern ve gelişmiş bir korkuluk görevi görür. Artı olarak kullanım alanına çok şık bir estetik görünüm kazandırır. Cam küpeşte istenen renk ve modelde tasarlanabilir. Genelde düz cam rengi veya siyah cam rengi tercih edilir.

Cam küpeşte modelleri kırılmaya karşın dayanıklı malzemeden üretilir. Temizlemesi son derece kolay olan bu sistemler herhangi bir şekilde kir ve pas oluşturmaz. Uygulandıkları her alana da zarif bir görünüm kazandırır. Model bakımından oldukça zengin olan cam küpeşteler halatı küpeşte, Fransız balkon, camlı teras korkuluğu ve boyalı küpeşteler şeklinde farklı gruplarda incelenebilir.

Cam Küpeşte Fiyatları

Cam küpeşteler yukarıda bahsettiğimiz gibi pek çok yapıda hem güvenliği sağlamak için hem de dekoratif görünüm kazanmak amacı ile kullanılır. Oldukça fazla kullanım alanına sahip bu sistemlerde fiyatlarda farklılıklar oluşur. Cam küpeşte fiyatları uygulama alanının büyüklüğü, kullanılan malzeme kalitesi, cam rengi ve modeli gibi etkenlere bakılarak değerlendirilir. Kapsamlı fiyat bilgisi ve kolay sipariş için Öztürk Dizayn firmamızla iletişime geçebilirsiniz.