Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Cam Ofis Bölme
Cam Bölme Duvar Sistemleri
Cam Bölme Nerelerde Kullanılır

Cam Ofis Bölme

Cam ofis bölme tamamen alüminyum profillerden yapılan ofisler için ahşap veya cam ile tasarlanan profillerden meydana gelen katı alüminyum ofis bölme profillerinden üretilir. Cam ofis bölmeler; hızlı ve kolay kurulum, sağlam ve dayanıklı kapı, estetik görünüm ve tasarım esnekliği özelliklerine sahiptir.

Ofis bölme sistemleri içerisinde hafif, taşınabilir bölme ve ticari yapılar için kurulumu oldukça hızlı ekonomik sistemlerdir. Basit kurulum yanında minimum atık sağlama özelliği ile farklı şekillerde organize edilebilir. Nominal olarak 4,20 mm modüllere dayanma özelliği bulunur. Çeşitli bağlantılar ve aksesuarlar bu sistemlere kolay bir şekilde entegre edilebilir.

Cam Bölme Duvar Sistemi

4 mm kalınlığa sahip olan cam bölme duvar sistemi 44 dB ses yalıtımı özelliği ile dikkat çeker. Daha fazla performansın gerekli olduğu durumlarda 52 dB ses yalıtımı elde etmek adına odalar arasında bulunan duvarlara 103 mm kalınlığa sahip olan kaya yünleri ya da çeşitli yapısal elemanlar eklenebilir.

Bu sistemlerinin bileşenlerinin büyük kısmı alüminyum malzemeden üretilir. Cam bölmeler çeşitli cam motiflerinden imal edilir. Ofis içerisinde bölümler oluşturmak için kullanılır. Cam bölmeler ofis ve iş yerlerinde verimin daha çok artırılması ve ortama güzel ve şık bir görünüm kazandırılması için kullanılır. Bu ürünler farklı kalınlıklarda imal edilebilir. Cam bölmeler istenirse farklı cam filmleri ile de kaplanabilir. Cam bölmeler günlük yaşamda sıklıkla gördüğümüz ürünlerdir. Kaliteli cam bölme yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cam Bölmeler Nerelerde Kullanılır?

Bankaların çoğunluğunda cam bölmeler sıklıkla kullanılır. Bunun yanında alışveriş merkezi, mağaza gibi alanlarda da cam bölmeler kullanılarak özelleştirme sağlanır. Bu ürünlerde ofislerde kullanılabildiği gibi farklı alanlarda da kullanılarak değişik konseptler elde edilebilir.

Genellikle alüminyumdan ürettiğimiz bu ürünler çerçeveler ile rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu sayede uzun süreli ve sağlıklı bir kullanım imkanı sunar. İstendiğinde farklı alanlara rahatlıkla taşınabilir. Cam bölme olan alanlarda ileride taşıma yapmayı düşünüyorsanız elektrik sistemleri ve ışıklandırmanın buna uygun bir şekilde yapılmasını sağlarız. Firmamızda çalışan personellerimiz tüm detayları hesaplayarak uygulamaya alır.