Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Cam Tavan
Cam Tavan Fiyatları
Cam Tavan Özellikleri

Cam Tavan

Cam tavan, en çok işyerleri için tercih edilir. Bolca ışık almasının yanı sıra estetik duruşu ile kullanıcıları memnun eder. Son derece havalı ve gösterişli sistemler olarak bilinir. Genelde giriş ve çatı katında kullanılırlar. Güneşten maksimum seviyede yararlanmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir sistem olarak bilinir. Üretim ve montaj bakımından uzmanlık gerektirir. Bu nedenle güvenilir firmalardan destek almanız gerekir. Öztürk Dizayn olarak sizlere en kaliteli cam tavan ürünlerimizi sunmaktayız.

Hareketli cam tavan uygulamasını en iyi şekilde yapmaktayız. Cam tavan kullanım alanı bakımından da oldukça geniştir. Otel, kafe, restoran, kış bahçesi, teras ve alışveriş merkezlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Gökyüzü ile aranızdaki mesafeyi kaldırmak istiyorsanız cam tavan sistemlerini güvenle kullanabilirsiniz. Bu sistem sayesinde kışın kar ve yağmuru dışarıda bırakarak yazın da güneşi ve manzarayı doyasıya yaşayabilirsiniz.

Cam Tavan Özellikleri

Cam tavan özellikleri şu şekildedir;

  • Kırılmaya dayanıklıdır.
  • Dört mevsim yaşam alanı sunar.
  • Yağmur oluk sistemi mevcuttur.
  • Gün ışığı ve led aydınlatma sistemi vardır.
  • RAL üzerinde sınırsız renk seçeneği mevcuttur.
  • Zip perde, katlanır ve cam kapı sistemleri ile birlikte montaj yapılabilir.

Cam tavan bu özellikleri koruduğu için pek çok avantaja da sahiptir. Çatılarda kullanıldığı zaman havanın iyi olduğu günlerde açık hava imkanı sunar. Mükemmel bir şekilde yalıtım özelliği sunarak tüm hava koşullarından en iyi düzeyde yararlanmanızı sağlar. Yüksek kaliteli birinci sınıf alüminyum kullanıldığından ötürü uzun ömürlü olarak kullanılabilir.

Cam tavan açılır kapanır özelliğe sahip olduğunda uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Aynı zamanda güvenliğinizi koruyarak kışın kar yükünü kaldırabilir. Açılır cam tavan gösterdiği şeffaflık nedeni ile doğal aydınlatma ve çevreyle bütünleşme gösterir. Bu nedenle cam tavan kullanılan alanlarda kişiler daha huzurludur.

Cam Tavan Fiyatları

Cam tavan fiyatları öncelikle açılır kapanır olmasına ve ortamın metrekaresine göre farklılık gösterir. Kullanılan malzeme kalitesi de bu alanda önemlidir. Bütçenize göre uygun fiyatlarda ve yüksek kalite ile işlenmiş cam tavan ürünlerine sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.