Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Fotoselli Kapı
Fotoselli Kapı - Öztürk Dizayn
Fotoselli Kapı Fiyatları

Fotoselli Kapı

Hem konutlara hem de endüstriyel mekanlara hitap eden fotoselli kapı seçeneklerini kullanarak farklı bir tarz elde edebilirsiniz. Görsellikle bütünleşerek üretilen fotoselli kapılar günümüzde çok geniş kullanım alanına sahiptir. Kaliteli üretimi sayesinde uzun ömürlü kullanabileceğiniz bu kapı tasarımları sizlere sağlamlıkla beraber estetik görünüm de kazandırır. Bahçe ve balkon girişlerinde çok rahat tercih edilebilir. Firmamızdan garantili bir şekilde fotoselli kapı siparişi oluşturabilirsiniz.

Fotoselli kapı radar ışığa sahip olduğu için hareket sensörü sayesinde içeri giren ve çıkan kişileri görerek kendiliğinden açılarak kapatılır. Kalabalık ve insan sirkülasyonunun fazla olduğu alanlarda sık tercih edilir. Kapı açılıp kapandığında aradaki kişilerin sıkışmasını önleyen fotosel sistemi mevcuttur. Bu nedenle son derece güvenilir bir şekilde kullanılabilir.

Fotoselli kapılara radar, ısı sensörü, kartlı geçiş cihazı, şifreli giriş, parmak izi okuyucu konulabilir. Otomatik fotoseli kapı modellerinin kanatları alüminyum malzemeden üretilir. Bununla birlikte yaşam alanına göre paslanmaz, kırılmaz ve uzun ömürlü metal malzemeden de yapılabilir. Fotoselli kapıların hareketli kısımlarında emniyet açısından 4+4 lamine cam kullanılması uygun görülmüştür. Tüm bu özelliklere sahip olduğundan ötürü AVM, hastane, iş merkezleri ve insan kalabalığının olduğu pek çok yerde fotoselli kapı kullanılabilir.

Fotoselli Kapı Fiyatları

Fotoselli kapı fiyatları diğer kapı türlerine göre daha pahalı olsa da kullanışlılığı ve uzun ömürlü olması nedeni ile sık tercih edilir. Siz de fotoselli kapı ücretleri ve siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.