Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Alüminyum doğrama sistemleri alüminyum malzemeden üretilmiş olan profillerin işlenmesi ile birlikte elde edilen çeşitli ürünler ve malzemeler olarak tanımlanabilmektedir. Üretimi yapılmakta olan bu ürünler hayatımızın pek çok alanında bizlerledir. Cam balkon, pencere ve kapı sistemlerinde alüminyum doğrama malzemelerinde kullanıldığı bilinmekle birlikte, alüminyum doğrama işleminin ısı yalıtımlı ya da ısı yalıtımsız olarak iki farklı şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Oldukça kullanışlı olan alüminyum profil ürünleri aynı zamanda ekonomik seçenekler arasında kendini göstermektedir. Üretimi yapmakta olduğumuz pencere, kapı, korkuluk, duşa kabin ve cam balkon sistemleri hakkında bilgi alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Alüminyum profiller kullanılarak üretimi yapılan çeşitli sistemler karşımıza çıkmakla birlikte bu sistemlerin üretimi gerçekleştiren farklı firmaların da söz konusu olduğu bilinmektedir. Ancak doğru bir firma ile çalışmak profesyonel çözümler için önem taşımaktadır. Öztürk Dizayn Alüminyum Doğrama Sistemleri olarak alüminyum kapı, pencere, korkuluk, ofis bölme, duşa kabin ve cam balkon sistemleri konusunda sektördeki en kaliteli hizmeti sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz. Yılların getirdiği deneyim ve alanında uzman kadromuz ile birlikte sizler için en iyi çözümleri üretiyor, kaliteli üretim süreci ile mutlu müşteri ilişkilerini hedefliyoruz. Öztürk Dizayn olarak ihtiyaçlarınızı her zaman dikkate alıyor, mutlu çözümleri önemsiyoruz.

Kurumsal Çözümler

Alanında öncü firmalardan biri olarak uzun zamandır bu sektörde olmanın getirdiği deneyim ile birlikte alüminyum doğrama sistemleri konusunda her zaman sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda kaliteli ve kurumsal çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin mutluluğunu dikkate alarak en uygun çözümlerin üretilmesini sağlıyoruz. Öztürk Dizayn olarak 6 farklı sistem üretimi yapmaktayız.

Üretimini yapmakta olduğumuz ürünler arasında yer almaktadır. Yukarıda sayılan sistemler hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir ya da bizlerle iletişime geçerek sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

ozturk-dizayn-kurumsal-aluminyum-dograma-sistemleri
0 +

Profesyonel İşçilik

0 +

Zamanında Teslimat

0

Hızlı Montaj

0

Mutlu Müşteri

Kalite Prensibimiz

Öztürk Dizayn olarak üretimi yapmakta olduğumuz tüm sistemler konusunda kalite her zaman önceliğimizdir. Alanında uzman kadromuz ile birlikte tüm üretim sürecimizde profesyonelliğe önem veriyor, en doğru sonuçlar için çabalıyoruz.

Profesyonel İşçilik

Kaliteli bir işin en önemli adımı profesyonel işçilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Alanında uzman çalışan kadromuz ile üretim konusunda alüminyum doğrama sistemleri sektöründe en profesyonel hizmeti sunmaktayız.

Zamanında Teslimat

Profesyonel işçiliğin yanı sıra zamanında teslimat yapmanın gerekliliğinin farkındayız. İhtiyaçlarınıza hem hızlı hem kaliteli çözümler üretebilmek için sipariş vermiş olduğunuz ürünler için her zaman zamanında teslimat yapmaktayız.

Hızlı Montaj

Kaliteli çözümlerin aynı zamanda hızlı sonuçlanması gerektiğine inanıyor ve kapı ve pencere sistemleri, duşa kabin, korkuluk, ofis bölme ya da cam balkon sistemleri konusunda ihtiyaçlarınız doğrultusunda her zaman hızlı montaj sözü vermekteyiz.

Sineklik Sistemleri - Öztürk Dizayn