Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama
Isı Yalıtımlı Doğrama Fiyatları
Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama

Isı yalıtımlı alüminyum doğrama, iç ve dış cephede kullanılan alüminyumların ısıya karşı dayanıklı olmasını sağlar. Isı yalıtımlı alüminyum doğrama dış cephe yalıtımı yapılırken ısıdan maksimum düzeyde yararlanmak istenildiği zaman tercih edilir. Hafif olması en büyük avantajlarından biridir. Ancak uzun ömürlü ve dayanıklı olması kullanıcılar tarafından daha fazla tercih edilmeyi sağlar.

Isı yalıtımlı alüminyum doğrama yapılırken profiller PVC yalıtım köprüsü haline getirilerek 3 odalı sistem halini alır. Doğrama alanı projeye göre farklılık gösterir. Yüzey ebatlar dar, geniş ve orta şeklinde gösterilebilir. Isı yalıtımlı alüminyum doğrama en çok dış binada yer alan kapı ve pencereler için gereklidir. Renk bakımından sınırsız kataloğa sahiptir. Bu nedenle kullanıcılar hiçbir estetik kaygı yaşamazlar.

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Özellikleri

Isı yalıtımlı alüminyum doğrama özellikleri şöyle sıralanabilir;

  • Isı yalıtımlı alüminyum doğramaların rüzgar direnci son derece güçlüdür.
  • Hiçbir şekilde terleme yapmaz.
  • Ürünler yangın yönetmeliğine de uygundur.
  • Hem sağlıklı hem de çevre dostudur.
  • Estetik özelliğe sahiptir.

Isı yalıtımlı alüminyum doğramaların pek çok özelliğinin olmasının yanı sıra çeşitli avantajları da vardır. En iyi avantajı ise temizlenmesinin kolay olması ve ısıyı en iyi şekilde yalıtmasıdır. Bu ürünü kullanan pek çok müşteri kolayca temizlendiğinden ötürü uzun yıllar boyu kullanıldığını söyler. Bu avantajları elde etmek için firmamızdan kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.

Neden Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Kullanmalısınız?

İçeriğimizin başında ısı yalıtımlı alüminyum doğramanın avantajlarından bahsetmiştik. Bunların yanı sıra alüminyum doğramanın bakımı kolay olduğu için, çevreye duyarlı olması ve yangına dayanıklı olması, yüksek ve düşük sıcaklıklarda mekanik özelliklerini koruması, hassas ölçülerde üretilmesi ve farklı renk seçenekleri ile kişilere kolaylık sağlaması sebepleri ile kullanılabilir.

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Fiyatları

Isı yalıtımlı alüminyum doğrama fiyatları ürün ölçüsüne ve renk seçeneğine göre belirlenir. Bununla birlikte marka ve kalite de fiyatlarda önemli etkenlerdir. Fakat kendi zevkinize göre, istediğiniz ölçülere göre ve bütçenize uygun fiyatlarda ısı yalıtımlı doğrama temin etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.