Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Kasalı Cam Kapı
Kasalı Cam Kapı Modelleri Nerelerde Kullanılır
Kasalı Cam Kapı Fiyatları

Kasalı Cam Kapı

Kasalı cam kapı, kullanışlı ve tasarımlı yapısı ile birlikte aynı zamanda ofis dekorasyonu ile uyumlu ürünlerdir. Dayanıklı ve aynı zamanda dekoratif görünüme sahip olan kasalı cam kapılar ortama başka bir ahenk kazandırır. Sektöre göre ve çalışma alanına göre kasalı cam kapı tasarımı tercih edilebilir. Ofis ortamlarında bu tarz kapıların tercih edilmesi ortama resmiyet ve modernlik getirir. Toplantı yaparken rahatlık sunduğu için holdinglerde de rahatça kullanılabilir. Çünkü içeride bulunan kişiler daha rahat kontrol edilebilir. Ahşap kapı sistemlerinden farklı olarak cam kapılar daha gösterişlidir.

İç kapı, ofis, mağaza, ev ve holding gibi alanlarda estetik duruşu ön plana çıkarır. Kasalı cam kapılar günümüzde görsellik, kullanım kolaylığı ve işlevsellik açısından kullanıcılara büyük rahatlık sunar. Cam kapı modelleri sadeliği ile dekoratif görünüm sağlar. Sade tasarımı ve göz alıcı güzelliği sayesinde çok tercih edilen ürünlerden biridir.

Kasalı Cam Kapı Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Kasalı cam kapı modelleri daha çok işyerleri, alışveriş merkezleri, hastane tarzı sağlık kuruluşları ve ofislerde kullanılır. Banka ve kültür merkezleri de kasalı cam kapının kullanım alanlarından sayılabilir. Kalabalık ve geniş yerlerde daha sık tercih edilir.

Kasalı Cam Kapı Fiyatları

Kasalı cam kapı fiyatları pek çok etkene göre farklılık gösterir. Ölçü ve model fiyatlarda en belirleyici etkenlerdir. Yine de net fiyat bilgisi ve sipariş için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.