Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Katlanır Alüminyum Doğrama
Katlanabilir Alüminyum Doğrama Avantajları
Katlanabilir Alüminyum Doğrama Fiyatları

Katlanır Alüminyum Doğrama

Katlanır alüminyum doğrama pek çok alanda kullanılır. Alüminyum, pek çok özelliği içerisinde barındırdığı için günden güne gelişmiş durumdadır. Kullanım alanı da genişlemiş olmakla birlikte kapı ve pencereler başlıca kullanım alanlarıdır. Kullanıcılar da çeşitli gereksinimleri karşılamak adına son teknolojik pratik ürünlere ilgi duymuştur. Teknolojik ve pratik sistemlere örnek olarak katlanır alüminyum doğrama kapı ve pencereleri gösterebiliriz.

Katlanır alüminyum doğrama sistemlerine restoran, kafe, bar, kış bahçesi ve teraslar gösterilebilir. Alüminyum hafif, uzun ömürlü, ısı yalıtımlı ve su geçirmeyen yapıya sahip olduğu için katlanır kapı ve pencerelerde sıklıkla kullanılır. Alüminyum katlanır kapı ve pencere sistemleri yapılırken kullanıcıların renk ve tasarım seçenekleri de göz önünde bulundurulur. Normal kapı ve pencerelerin arızalanması durumu katlanır alüminyum doğramadan yapılmış ürünlere göre daha yüksektir. Dolayısıyla bakım ve onarımı da daha yüksek maliyetlere sebep olur. Ancak katlanır alüminyum doğrama yaptırarak hem bütçenizi koruyabilir hem de konforu en üst seviyede yaşayabilirsiniz.

Katlanır Alüminyum Doğrama Avantajları

Katlanır alüminyum doğrama, minimum alan kaplayarak dış ortam ile yaşam alanınızı bütünleştirir. Yüksek performansa sahip olan bu sistem hem iç hem de dışa doğru açılma imkanı sunar. Klasik katlanır kapıların yanı sıra katlanır kanatları etkilemeden çalışma mekanizmasına sahiptir. Hem esnek hem de yenilikçi çözümler sunar. 4 mevsim keyifle kullanma olanağı sunar.

Yukarıda bahsettiğimiz avantajları da katlanır alüminyum doğrama ile karşılayabilirsiniz. İstediğiniz tasarım ve renk tonunu elde etmek için katlanır alüminyum doğrama avantajlarına sahip olabilirsiniz. Siz de bu avantajlara sahip olarak kaliteli katlanır alüminyum doğrama isterseniz bizimle görüşebilirsiniz.

Katlanır Alüminyum Doğrama Fiyatları

Katlanır alüminyum doğrama fiyatları tercih edilecek tasarım ve modele göre farklılık gösterir. Ölçü büyüdükçe fiyat da doğru orantıda artış gösterir. Çeşitli renk seçenekleri de fiyatlarda artışa sebep olabilir. Kaliteli bir şekilde hazırlanan alüminyum doğramalar da klasik modellere göre daha pahalı olsa da uzun ömürlü olması nedeni ile sık tercih edilir. Ücretler ve sipariş için bizimle irtibata geçebilirsiniz.