Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Katlanır Cam Balkon
Katlanabilir Cam Balkon - Öztürk Dizayn
Katlanabilir Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam Balkon

Katlanır cam balkon evlerde kullanılmasının yanı sıra çatılarda, teraslarda, kafelerde ve restoranlarda dekor amaçlı kullanılabilir. Estetik olarak şık görünüm sağlamasının yanı sıra dört mevsim hava koşuluna karşın ideal olması de en iyi seçenektir. Sera ve kış bahçeleri için de iyi bir seçenek olarak kullanılabilir. Katlanır cam sistemleri balkonun kullanılacağı alana göre modelde belirlenir.

Günümüzde çok sık bir şekilde kullanılan katlanır cam balkon sistemleri mekanın dış görünümünü bozmadan uygulanır. Böylece kullanıcıya maksimum konfor sağlar. Ortamın yaz kış kullanılmasını sağlamasının yanı sıra alanı daraltmadan balkonu kullanmaya elverişlidir. Kış ayınca camları tamamen kapatabileceğiniz için diğer odaların soğuk almasını önleyebilirsiniz. Bu nedenle apartman dairelerinde sıklıkla tercih edilir.

Katlanır Cam Balkon Pahalı mıdır?

Katlanır cam balkon fiyatları pek çok kişi tarafından merak edilir. Sektörde pahalı skalada incelenen katlanır camlar sağladığı avantajlar neticesinde ödeyeceğiniz ücrete değecektir. Bunun için yapmanız gereken balkon ölçünüze göre katlanır cam sipariş etmektir. Öztürk Dizayn olarak sizlere uygun fiyatlarda kaliteli işçilik ile katlanır cam balkon hizmeti vermekteyiz.

Ücretlerimiz hakkında net bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacağımıza ve siparişinizi hazırlayıp adresinize ulaştıracağımıza emin olabilirsiniz.