Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Kış Bahçesi
Mekana Özel Kış Bahçesi
Kış Bahçesi Fiyatları

Kış Bahçesi

Kış bahçesi, kullanıcılara pek çok avantaj sunduğu için günümüzde çok sık biçimde kullanılır. Hem yaz hem de kış aylarında doğal bir ortam yaratmaktadır. Özellikle kar yağarken karın güzelliğini izlemek çok zor olmaktadır. Kış bahçesi sayesinde siz de rahatlıkla karın güzelliğini görebilirsiniz. Yurtdışında çok yaygın olarak kullanılan kış bahçeleri Türkiye’de de revaç görmektedir.

Kış bahçesi sayesinde artık evinize kapalı kalmanıza gerek yok. Isıcamdan üretilen kış bahçeleri kolayca açılıp kapanabilir. Apartman veya daire sahipleri de çok rahat bir şekilde oturabilir. Tasarım açısından istediğiniz geometrik şekli kullanabilirsiniz. Kış bahçesinin dayanıklı olup olmaması işçiliği gerçekleştiren usta ile alakalıdır. Öztürk Dizayn olarak sizlere en iyi tasarımları sunmaktayız ve sunduğumuz kış bahçeleri uzun ömürlü olarak kullanılabilir.

Mekâna Özel Kış Bahçesi

Kış bahçesi tasarımları mekanın büyüklüğüne ve ölçüsüne göre ayarlanır. Kış bahçesinin tasarımı her şeyden önce balkon şekline bağlıdır. Öncelikle eskizin yapılacağı ölçü alınır ve sonrasında bu ölçülere göre camlar üretilir. Camlarının nasıl olacağını kendiniz belirleyebilirsiniz. Tamamen açılır cam kullanabileceğiniz gibi katlanır cam da kullanabilirsiniz. Mekâna göre kış bahçesi kullanmak istiyorsanız farklı tasarımlara göz atarak daha iyi karar verebilirsiniz.

Kış Bahçesi Fiyatları

Kış bahçesi fiyatları m2 bazlı olarak değişiklik göstermektedir. Tabi bunun yanı sıra farklı etkenler de fiyatlara yansır. Her şeyden önceliklisi alanın metrekare uzunluğudur. Kullanılacak olacak malzeme kalitesi de ücretlerde etkilidir. Fakat kış bahçesi yaptırırken kaliteden ödün vermemeli ve malzemenin güvenilir olduğundan emin olmalısınız.

Kış bahçesi modelleri de fiyatlarda değişkenliğe neden olur. Villa tipi kış bahçesi, loca tipi kış bahçesi, standart kış bahçesi tasarımları ücretler konusunda çok etkendir. Ancak kış bahçesinin 4 mevsim sıcaklığını koruması ve her türlü hava koşulunda fonksiyonunu en iyi şekilde yerine getirmesi paha biçilemez. Isı dengesinin korunması için PVC camlar ve yalıtımlı malzemeler kullanılmaktadır. Ödeyeceğiniz ücret birkaç yıl içinde kendini karşılayacaktır. Ayrıca uzun ömürlü kullanım vaat ettiği için ücret konusunda endişe duymanıza gerek yoktur. Kış bahçesi fiyatları ve modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.