Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Menteşeli Sineklik
Menteşeli Sineklik Avantajları
Menteşeli Sineklik Fiyatları

Menteşeli Sineklik

Menteşeli sineklik, menteşeler yardımıyla pencere gibi açılan, kapı ve pencerelere kolay bir şekilde uygulanabilen özelliklerdir. Menteşeli kapı sineklikleri evlerin pencerelerine kolay bir şekilde montaj yapılabilir. Bunun yanında ahşap, PVC, metal pencere ya da kapılara da kolay bir şekilde uygulanabilme özelliği bulunur. Menteşeli kapı sineklikleri uzun ömürlü olmaları ile dikkat çeken ürünlerdir. Menteşeden rahat bir şekilde çıkarılıp tekrar takılabilme özellikleri bulunur.

Menteşeli kapı sinekliği sürüngenlerin eve girmesine engel olma özelliğine sahiptir. Kapı ve pencereleri kapalı tutmak zorunda kalmadan dışarıdan gelecek haşerelerden kurtulabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında sivrisinekler evi sardığı zaman korunmak adına kapı sineklikleri rahatlıkla kullanılabilir. Kaliteli menteşeli kapı sineklikleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Menteşeli Kapı sinekliği Özellikleri

Çeşitli kimyasal maddeleri kullanmadan doğal yollarla ve uzun süreli haşerelerden kurtulmanın önemli bir yoludur. Menteşeli sineklik modelleri farklı çeşitleri ile dikkat çeker. Kapı sineklik modelleri sabit, mıknatıslı ya da taşınabilir şekilde üretilebilir. Menteşeli sineklik modelleri pratik olmaları nedeniyle sıklıkla kullanılır. Fonksiyonel bir yapıya sahip olmaları nedeniyle kapıların özelliklerine mekanların durumuna göre farklı modelleri tercih edilebilir.

Menteşeli sineklikler aksesuarları tak çıkar modelleri ile de dikkat çeken ürünler arasında yer alır. Sıkı şekilde kullanılan teller, sineklerin içeri girmesine engel olacaktır. Bu sineklik modellerimiz hava alma özelliğine sahip olduğu için yaz aylarında da rahat bir şekilde kullanılabilir. Pencereleri kapatmadan ferah bir şekilde oturabilirsiniz.

Menteşeli Sineklik Modelleri

Kapılara monte ediliş şekillerine bağlı olarak farklı ölçülerde üretim çeşitliliğimiz bulunur. Bunun yanında dilediğiniz renklerde de üretimleri sağlarız. Sineklik modelleri açılabilir sistemleri ile kapılara rahat bir şekilde yerleştirilebilir. Kaliteli menteşe çeşitleri kullandığımız için uzun yıllar bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Menteşeli sineklik çeşitleri kasalı ya da kasasız olarak modelleri ile dikkat çeker. Bunun yanında her pencere ve kapıya uygun olarak tüm hava koşullarına dayanıklı olma özelliğine sahiptir. Bu sineklik çeşitleri stor ve pileli modellere göre kullanım bakımından yer gerektirir. Menteşeli kapı sineklikleri montajı son derece kolaydır. Uygulanacakları yere bağlı olarak içeri ya da dışarı çekilmeleri mümkündür.