Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Mika Duşakabin
Mika Duşakabin Özellikleri
Mika Duşakabin Modelleri

Mika Duşakabin

Banyoların sürekli nemli ve ıslak olması hijyen açısından büyük bir sorundur. Islak kalan alanlarda zaman içerisinde nem, küf ve rutubet meydana gelir. Mika duşakabin modelleri ile bu sorunların önüne geçmek mümkündür. Özel tasarımlı ve kullanım açısından avantaj sağlayan mika duşakabin çeşitleri banyoların son derece şık bir görünüme kavuşmasına da yardımcı olur. Bu ürünler kişilerin banyoda çok daha rahat bir şekilde duş alabilmesi adına tasarlanmıştır.

Mika duşakabinlerin kapakları kolay bir şekilde açılabilme özelliğine sahiptir. Her banyo şekline göre farklı tasarım modellerimiz arasından rahatlıkla tercih yapabilirsiniz. Bu ürünlerin en önemli özelliklerinden biri dayanıklı cam yapılarının olmasıdır. Banyoda olumsuz durumlarda bu ürünler darbelere karşı son derece dayanıklı özellik gösterir.

Mika Duşakabin Özellikleri

Mika duşakabin özellikleri son derece olumlu olduğundan günümüzde sıklıkla kullanılır. Özel cam malzemeleri ile temizlikleri son derece kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Bu ürünler şoklama yöntemi ile imal edilir. Camdan farklı olarak kırılmalara karşı oldukça dayanıklı ürünlerdir. Görüntü olarak da kumlu yapısı olduğundan iç kısmı net bir şekilde göstermez. Kolay temizlenebilir özelliği sayesinde duş sonrasında meydana gelen su ve kireç lekelerinin zahmetsiz bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur.

Mika duşakabinler banyoların boyut ve ölçülerine bağlı olarak değişiklik gösterirler. Firmamızda oval, yuvarlak, dikdörtgen şekilli modelleri bulabilirsiniz. Bu ürünler yüksek ısılara ve düşük sıcaklıklara karşı dayanıklı olma özellikleri ile de dikkat çekerler. Banyolarda kullanılan duşakabinlerin cam özellikleri son derece önemlidir. Bunun yanında duşakabin camlarının yeterli kalınlıklarda ve ölçülerde üretilmesi kullanım kolaylığı açısından da önemlidir.

Mika Duşakabin Modelleri

Mika duşakabin modelleri farklı şekil ve boyutları ile dikkat çeker. Desenli, düz, kum cam modelleri bulunur. Desenli ve kumlu modeller kullanıcıların en çok tercih ettiği çeşitler arasında yer alır. Mika duşakabin kapakları da farklı tasarımları ile dikkat çeker. Bu ürünler sürgülü ya da açılır kapalı şekilde üretilebilir.

Mika duşakabin çeşitlerimiz içerisinde tekneli ve teknesiz modellerimiz de bulunur. Kullanıcılar tarafından sürgülü modeller daha çok tercih edilir. Pek çok açıdan kullanım avantajı sağlayan bu ürünler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.