Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Pileli Sineklik
Pileli Sineklik Özellikleri Nelerdir
Pileli Sineklik Nasıl Kullanılır

Pileli Sineklik

Pileli sineklik, sineklik modelleri içerisinde en çok tercih edilenlerden biri olma özelliğine sahiptir. Estetik görünümü ve işlevsel özellikleri ile son derece dikkat çekicidir. Pileli sineklik modelleri tül malzemelerin katlanıp dikilmesi ile imal edilir. Bu ürünlerimiz üstün koruyuculuk özellikleri ile dikkat çeker. Şık bir görünüme sahip olmaları sebebiyle hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilirler.

Pileli sineklik modelleri kolay temizlenebilme özellikleriyle de ön plana çıkar. Firmamızdan bu ürünleri tercih ederek estetik ve işlevsel ürünlerimizi yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Mekanların havalandırılması aşamasında etrafa böcek, sinek ya da diğer haşerelerin girmesine engel olur. Dışarıdan gelebilecek çeşitli unsurlardan rahatlıkla korunmanızı sağlar.

Pileli sineklik Özellikleri Nelerdir?

Pileli sineklik özellikleri oldukça fazladır. Bu ürünler kasaya gerilen tüllerin birkaç katman şeklinde uzanmasını sağlar. Bu nedenle koruyuculuk açısından üstün özellikleri ile dikkat çeker. Sinek ve böceklerin girişine engel olma özelliğinin yanında havadaki büyük partiküllerin de içeri girmesine engel olacaktır. Bu ürünler pencere, balkon ve kapı gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Korunaklı olmalarının yanında sağlam ve dayanıklı yapılarıyla da dikkat çeker.

Kaliteli malzemelerden uzmanlık isteyen bir şekilde üretilen pileli sineklik modelleri uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Plise sineklik modellerimiz sürgülü kapı sinekliği, pimapen sineklik ya da mıknatıslı sineklik ile rahatlıkla kullanılabilir. Farklı renklere sahip tül çeşitleri hem içeriden hem de dışarıdan oldukça dekoratif görünür. Bu ürünler bahçe ve balkon kapılarında boydan boya kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Pileli Sineklik Nasıl Kullanılır?

Pileli sinekliklerimiz kaliteli ve kullanışlı bir deneyim sunar. Bu ürünlerimiz çeşitli kullanım özellikleri ile de ön plana çıkar. Kalın ve sağlam tüllerden üretilen bu ürünler çeşitli sineklik profillerine kolay bir şekilde tutturulabilir. Kapı pencere sinekliği ya da balkon sinekliği olarak rahat bir şekilde kullanılabilir.

Seçilen mekanizmaya bağlı olarak bu ürünler içeri ya da dışarı açılacak şekilde tasarlanabilir. Bunun yanında mıknatıslı ve katlanabilir ürünlerde pile kullanımı sinek, böcek ve diğer zararlıların içeri girmesine engel olur. Pileli sineklik fiyatları da firmamızda son derece uygundur.