Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Sürgülü Cam Balon
Sürme Cam Balkon sistemleri
Sürme Cam Balkon Fiyatları

Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü cam balkon günümüzde kullanılan en avantajlı sistemlerden biridir. Evlerde ve diğer yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilir. Eğer evinize sürgülü cam balkon yaptırmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken baz hususlar bulunmaktadır. Sürgülü cam balkon ölçüsü alırken balkonun genişlik ve yüksekliğini ölçmelisiniz. Bu ölçüleri de duvardan duvara almalısınız. Bu şekilde doğru ölçü tespiti yapabilirsiniz.

Sürgülü Cam Balkon Avantajları Nelerdir?

Sürgülü cam balkon sisteminde camlar birbirine bağlı şekilde kullanılır. Böylece her kanadı tek tek açmanıza gerek kalmaz. Katlanır cam ile kıyaslanırsa sürgülü camlar çok daha kolay bir şekilde açılıp kapanabilir. Özellikle yaşlı bireyler için çok daha kullanışlı bir modeldir demek doğru olur. Katlanır camın kullanılamayacağı bölgelerde sürgülü cam kullanmak daha mantıklı olacaktır. Böylece yerden de tasarruf etmiş olacaksınız. Sürgülü cam modellerde cam arkaya doğru sürüldüğü için alan bakımından rahat edersiniz.

Sürgülü cam balkon sistemlerini tercihinize göre ısıcamlı yaptırabilirsiniz. Böylece doğalgazdan da tasarruf edebilirsiniz. Normal şartlarda klasik sürgülü cam satışa sunulur fakat tercihinizi belirtmeniz halinde ısıcam da kullanabilirsiniz.

Sürgülü Cam Balkon Fiyatları

Sürgülü cam balkon fiyatları ölçüye göre, ısıcamlı olmasına göre ve modele göre farklılık gösterir. Fiyat hesaplayıcı üzerinden ortalama fiyat öğrenmeniz mümkündür. Modeller ve ölçüler sürgülü cam balkonlarda etkendir. Eğer bütçenize göre sürgülü cam yaptırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek en iyi fiyatı öğrenebilir, kısa sürede sipariş oluşturabilirsiniz.