Öztürk Dizayn

öztürk-dizayn-logo

İnfo@ozturkdizayn.com

Sürme Sineklik
Pilleli Sineklik Nasıl Kullanılır
Pilleli Sineklik Özellikleri Nelerdir

Sürme Sineklik

Sürme sineklik dar ya da yer açısından sıkıntılı olan alanlar için tasarlanmıştır. Sürme sineklik, sürgülü sineklik ismiyle de bilinir. Yüksek kapı veya dış kısımlarda yeterli alanlara sahip olmayan yerler için uygun olan modellerdir. Farklı renk, ölçü ve modellerde üretimleri mümkündür. Pimapen, ahşap, demir, alüminyum, cam balkon gibi farklı sistemlerde rahatlıkla kullanılabilirler.

Firma olarak uygun modellerde ve ölçülerde sürme sineklik üretiriz. Sürme kapı ve pencerelerinizde, kullanım yeri dar olan alanlarda bu ürünlerimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sürme sineklik modellerini geniş ve sağlam alüminyum profiller ile üretiriz. Bu sayede yaşam alanlarında görüntü kirliliği gibi istenmeyen durumlara neden olmaz. Son derece şık ve estetik görünümleri ile dikkat çekerler.

Sürme Sineklik Modelleri

Sürme sineklik sistemleri temizlemesi son derece kolay ürünlerdir. Su ile yıkanabilme özellikleri olması büyük avantajdır. Bu ürünleri dilediğiniz zaman ray kısımlarından banyoda yıkamanız mümkündür. Kış gibi çetin hava koşullarından korunması adına bu mevsimlerde farklı alanlarda saklanabilir. Sürme sineklikleri yıkarken deterjan kullanmamaya dikkat etmeniz gerekir.

Deterjan kullanımı bu sineklik çeşitlerinin ömürlerinin kısalmasına neden olur. Bunun yanında alüminyum profillerin oksitlenmesi, rulmanların kısa sürede çürümesi gibi çeşitli problemler de meydana gelebilir. Sürme sineklik modellerimiz kullanıma bağlı olarak 7-10 yıl arasında rahatlıkla kullanılabilir. Bu ürünlerin tülleri fiberglass özellikleri ile dikkat çeker. Bu sayede güneş ışınlarına karşı dayanıklı özelliği bulunur.

Sürme Sineklikler

Bu sistemler sürme pencere ve kapı sistemlerine uygun bir şekilde geliştirilmiştir. Pencere sistemlerinin dışına monte edilen raylar üzerinde bulunan tekerlekler ile rahat bir şekilde çalışma özelliği bulunur. Doğramalara ankastre şekilde montajını sağlarız. Estetik görünümlerinin yanında kullanımlarının kolay olması nedeniyle de pek çok kişi tarafından tercih edilen ürünlerdir.

Geniş raylı sürme sineklik pvc veya alüminyum doğrama ile üretilir. Bu ürünlerimiz kapı ve pencerelere dışardan monte edilerek rahat bir şekilde kullanılabilir. Sürme sineklikler rulmanlar üzerinde hareket etme özelliğine sahiptir. Dekoratif ve uzun ömürlü olmaları ile dikkat çeken ürünlerdir. Yer kaplamadıkları için sıklıkla tercih edilen sineklik sistemleri içerisinde yer alırlar. Firmamızdan sürme sineklik modellerini inceleyebilirsiniz.